ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
ÇÖZÜMLER
REFERANSLAR
İLETİŞİM
en güncel teknolojilerle geliştirilmiş
yazılım
ÜRÜNLERİ
KAYNAĞINIZ
"Solera Mobil CRM ile
hareket halindeyken Ofistesiniz !"

Finansal Göstergeler


Tüm Özet Finansal verilerinize kolayca ulaşın. Logo ERP yazılımları ile entegre olarak şirketinizin dönemsel, bölgesel, sektörel vs. detaylara göre satış cirolarını grafiksel arayüzlerle her an inceliyebilirsiniz.

Ziyaret Yönetimi


Satış ekibinizin haftalık ziyaret planlamasını gerçekleştirin. Ekibiniz mobil cihazlarından ziyaret rotalarını takip etsin ve adresleri kolayca bulsun. Siz ofisinizden ekibinizin ziyaretlerini, mevcut konumlarını, müşteride aldığı notları, ziyaret sürelerini ve satış siparişlerini takip edin. Siparişleriniz anında Logo ERP yazılımlarınıza aktarılsın.

Müşteri Bilgileriniz


Logo ERP programlarınızdaki Müşteri kayıtlarınızın detayları, Cari Hesap Özetleri ve Ekstreleri her an her yerde ekibinizle beraber. Ayrıca ekibiniz bulundukları noktadan müşterinize yol tarifi alsın, konumunu harita üzerinde incelesin.
Satış ekibiniz sahada iken müşterilerinizin tüm verilerine ulaşsın. Müşterilerinizin yıllara, markalar, ürün gruplarına göre sizden yaptıkları alımların verileri ve grafikleri, sistemdeki siparişleri ve ihtiyaç duyduğunuz tüm veriler müşterinizin yanında iken ekibinize tam destek versin.

Stok Bilgileriniz


Ekibiniz, müşterinizin stoklarla ilgili sorularına anında ve doğru cevapları versin. Stokların Logo ERP programlarında yer alan ambar seviyeleri, alış/satış fiyatları, alınan ve verilen siparişleri, sahada anında ekibinizin elinde olsun.
Solera MobilCRM, Android ve iOS platformuna sahip tüm iPhone/iPad/Android Telefon/Android Tablet cihazları üzerinde çalışır.